#

BYC-es optimistes sikerek az OP és Cadet OB-n

Vadnai Jonatán és Gyapjas Zsombor végzett az első két helyen Földváron. A nyáron elmaradt futamokat Balatonföldváron bepótolva befejeződött az Optimist és Cadet országos bajnokság.

Balatonfüreden az augusztus 18-22. közötti szélcsendes napokon mindössze két érvényes futamot sikerült vitorlázni az OTP Junior Utápótlás Bajnokságon a Cadet és Optimist osztályokban. 

Most az október 15-17-i hétvégén Balatonföldváron a Spartacus rendezésében három nap alatt tíz futammal pótolva az elmaradottakat sikeresen zárult a két utánpótlás osztály magyar bajnoksága. A versenyről részletes beszámoló olvasható Eszes Bernadettől a Spartacus honlapján:  http://www.spartacus.hu/hun/fooldal.htm a hírek között
illetve a Porthole online magazinban: http://porthole.hu/verseny/optimist-es-cadet-orszagos-bajnoksag-7072/ Végeredmény (pdf fájl)

 

Forrás: hunsail

Gratulálunk Mindenkinek!

 

+
  Tisztelt Klubtársunk! A BYC Elnöksége szeretettel meghívja Önt a Balatonfüredi...
(05.17.)
+
Négy futam után Pál Gaszton 39. A még elérhatő hat olimpiai indulási jogért küzdő...
(05.15.)
+
A hagyományokhoz híven május második hétvégéjén megrendezésre kerülő vitorlabontó ünnepé...
(05.15.)
+
" Csak az hal meg, akit elfelednek,örökké él, akit nagyon szeretnek" Fájdalommal tudatjuk...
(05.11.)
+
Hétvégén zajlott a Hungária Yacht Club Kupája (HYC kupa), mely különleges párosításban a...
(05.09.)